Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN HAAGEN (1868-1938): Porträtt av kvinna i folkdräkt, signerad, olja på duk, 46 x 38 cm
Dukskada
370944
2016-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här