Rune Persson oljemålning

Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

RUNE PERSSON (1914-1990): "Det vita huset", signerad Rune Persson, olja på pannå 29 x 40 cm

370945

2016-03-25