Estrid Ericson svenskt tenn kuddar 2 st

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESTRID ERICSON & MARGIT THORÉN, kuddar, 2 st, "Gripsholmsrutan", Svenskt Tenn, lin, mönstret komponerades under 1940-talet, ca 38x38 respektive 46,5x46,5 cm

Slitage

370955

2016-03-24