Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ESTRID ERICSON & MARGIT THORÉN, kuddar, 2 st, "Gripsholmsrutan", Svenskt Tenn, lin, mönstret komponerades under 1940-talet, ca 38x38 respektive 46,5x46,5 cm
Slitage
370955
2016-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här