Två japanska trädsnitt
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UTAMARO KITEGAWA (1753-1806): Kurtisan med uppvaktning, signerad Utamaro hitsu, 1800-talsavdrag, UTAGAWA TOYOKUNI III / KUNISADA (1786-1864), Kabukiskådespelare, signerad Toyokuni ga, båda i obanformat ca 36x25
Fläckar, slitage
370967
2016-03-24