Två japanska trädsnitt

Två japanska trädsnitt
Två japanska trädsnitt
Två japanska trädsnitt
Två japanska trädsnitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UTAMARO KITEGAWA (1753-1806): Kurtisan med uppvaktning, signerad Utamaro hitsu, 1800-talsavdrag, UTAGAWA TOYOKUNI III / KUNISADA (1786-1864), Kabukiskådespelare, signerad Toyokuni ga, båda i obanformat ca 36x25

Fläckar, slitage

370967

2016-03-24