Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition med fem figurer, signerad Johannes O, olja på duk, 135x135 cm
Lagning
370987
2016-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här