Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IVAN LINDHE (1875-1954): Damporträtt av Ebba Cassel, signerad o daterad Lindhé 1913, olja på duk, 131x100 cm
370989
2016-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här