Ivan Lindhé oljemålning

Ivan Lindhé oljemålning
Ivan Lindhé oljemålning
Ivan Lindhé oljemålning
Ivan Lindhé oljemålning
Ivan Lindhé oljemålning
Ivan Lindhé oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVAN LINDHE (1875-1954): Damporträtt av Ebba Cassel, signerad o daterad Lindhé 1913, olja på duk, 131x100 cm

370989

2016-03-24