Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STIG FYRING (1934-2015), Stureplan med svampen, signerad och daterad Stig Fyring, den 15 februari 1999, blandteknik på duk, 180x240 cm
370994
2016-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här