Badkarssoffa i transition

Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition
Badkarssoffa i transition

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

16 000 SEK

BADKARSSOFFA, transition mellan rokoko och gustaviansk, träskuren dekor av hörnfleuroner, blomkvistar, kannelerade ben, senare förgylld, längd ca 210, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, senare förgyllning, färgbortfall, ett ben i behov av limning

370996

2016-03-24