Bernt Wennström olja på duk

Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945), Slussen, signerad B Wennström, olja på duk, 89x116 cm

371000

2016-03-26