Kerstin Olby sideboard Trätina
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KERSTIN OLBY, sideboard, Trätina, Skövde, körsbär, två skåp med skjutdörrar, mitten med fyra utdragslådor, skiva av kalksten, brännstämplad TRÄ TINA, höjd 73, 190 x 45 cm
Smärre slitage
371036
2016-03-24