Kerstin Olby sideboard Trätina

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KERSTIN OLBY, sideboard, Trätina, Skövde, körsbär, två skåp med skjutdörrar, mitten med fyra utdragslådor, skiva av kalksten, brännstämplad TRÄ TINA, höjd 73, 190 x 45 cm

Smärre slitage

371036

2016-03-24