Oscar Björk akvarell

Oscar Björk akvarell
Oscar Björk akvarell
Oscar Björk akvarell
Oscar Björk akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Landskapsvy med vatten, motiv från Igelsta, signerad Oscar Björck, akvarell, ca 51x44,5 cm

371037

2016-03-24