Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 25 cm

Slitage

371060

2016-03-24