Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 25 cm
Slitage
371060
2016-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här