Alexander Calder färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ALEXANDER CALDER (1898-1976), Komposition, signerad Calder, Epreuve d´artiste, färglitografi, 66x49 cm

371062

2016-03-26