Grytor Arabia

Grytor Arabia
Grytor Arabia
Grytor Arabia
Grytor Arabia
Grytor Arabia
Grytor Arabia

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARABIA, grytor, 3 st., emaljerade, 1960-tal, höjd inkl. lock 17 cm

Emaljskador

371068

2016-03-24