Jardinière

Jardinière
Jardinière
Jardinière
Jardinière
Jardinière
Jardinière

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JARDINIÈRE med glasinsats, jugend, 1900-talets första hälft, längd 42 cm

Kuntoraportti

Glasinsatsen med nagg

371071

Päivämäärä:

2016-03-24