Jardinière
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JARDINIÈRE med glasinsats, jugend, 1900-talets första hälft, längd 42 cm
Kuntoraportti
Glasinsatsen med nagg
371071
Päivämäärä:
2016-03-24