Soffbord mässing

Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing
Soffbord mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, glas, mässing och vitmetall, höjd 51,5 130 x 80 cm
Enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, NK
Skador: Bruksslitage och glasnagg

371075

2016-04-07