Soffbord mässing
2016-04-07
371075
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, glas, mässing och vitmetall, höjd 51,5 130 x 80 cm
Enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, NK
Skador: Bruksslitage och glasnagg