Figurin Meissen
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MEISSEN, Schott 1898, märkt Q180, "Player at bowl", höjd ca 35 cm
Klotet löst medföljande, sockel med nagg / lagningar, samt nagg på nedre klänningens kant och bakpå smärre nagg på murgrönan
371076
2016-03-24