Karl Mårtens Biätare
2016-03-29
371089
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Biätare, signerad och numrerad 19/175, färglitografi, bladmätt ca 29x31 cm