Tumlare silver 1753

Tumlare silver 1753
Tumlare silver 1753
Tumlare silver 1753
Tumlare silver 1753
Tumlare silver 1753
Tumlare silver 1753

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUMLARE, silver, av Henrik Nourin, Norrköping 1753, diameter 5,7 cm, vikt 17 g

skador bucklor

371104

2016-03-28