Bror Ingemar Förberg olja

Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja
Bror Ingemar Förberg olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-199): Komposition, olja på duk, signerad Bror Ingemar, ca 73x86 cm

371105

2016-04-06