STIG FYRING Karlaplan Stockholmiana

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Karlaplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 6 augusti 1999, blandteknik på duk, 200x300 cm

371107

2016-03-28