Endre Nemes färgetsning

Endre Nemes färgetsning
Endre Nemes färgetsning
Endre Nemes färgetsning
Endre Nemes färgetsning
Endre Nemes färgetsning
Endre Nemes färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, signerad Endre Nemes 72, 53/100, färgetsning, 26,5 x 16,5 cm

371114

2016-03-25