Urnor med lock

Urnor med lock
Urnor med lock
Urnor med lock
Urnor med lock
Urnor med lock
Urnor med lock

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 23 cm

Slitage

371121

2016-03-24