Pierre Marie Brisson

Pierre Marie Brisson
Pierre Marie Brisson
Pierre Marie Brisson
Pierre Marie Brisson
Pierre Marie Brisson
Pierre Marie Brisson
Pierre Marie Brisson
Pierre Marie Brisson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE MARIE BRISSON (född 1955): (4) Kompositioner, signerade Brisson, samtliga numrerade med upplagan 95 st, bl.a färgcarborundum/blandteknik, bladmått (3 st) ca 76x57, en ca 67x51 cm, oramade

371162

2016-03-24