Pierre Marie Brisson
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERRE MARIE BRISSON (född 1955): (4) Kompositioner, signerade Brisson, samtliga numrerade med upplagan 95 st, bl.a färgcarborundum/blandteknik, bladmått (3 st) ca 76x57, en ca 67x51 cm, oramade
371162
2016-03-24