Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1900, Louis XV-stil, bronserad med polykrom dekor av figurscen signerad de Bar, beslag och listdelar i mässing, höjd ca 94, 78x49

Smärre ytskador, nyckel saknas, nyckelbeslag ngt löst

371191

2016-03-24