Snedklaffsekretär
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1900, Louis XV-stil, bronserad med polykrom dekor av figurscen signerad de Bar, beslag och listdelar i mässing, höjd ca 94, 78x49
Smärre ytskador, nyckel saknas, nyckelbeslag ngt löst
371191
2016-03-24