Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AMPEL, 1800-tal, empirestil, för 4 ljus, brons, förgylld, dekor av pinjekotte, diameter ca 20 cm
Omarbetad
371193
2016-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här