Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AMPEL, 1800-tal, empirestil, för 4 ljus, brons, förgylld, dekor av pinjekotte, diameter ca 20 cm

Omarbetad

371193

2016-03-24