Erling Clausen

Erling Clausen
Erling Clausen
Erling Clausen
Erling Clausen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLING CLAUSEN (1893-1981): Komposition, singerad och daterad 61, olja på pannå, 46x35 cm

371218

2016-03-25