Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Ejderhonor över vass, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, ca 64x91 cm.

371219

2016-03-25