Mauritz Drougge

Mauritz Drougge
Mauritz Drougge
Mauritz Drougge
Mauritz Drougge
Mauritz Drougge
Mauritz Drougge

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAURITZ DROUGGE (1874-1949): Landskapsmotiv, signerad M Drougge, olja på duk, ca 31x47 cm

Smärre färgbortfall

371222

2016-03-25