Antonio Sabater
2016-03-25
371227
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANTONIO SABATER (1928): ´´Islas Mal Grat´´, signerad sabater, olja på duk, 50x59 cm