Antonio Sabater

Antonio Sabater
Antonio Sabater
Antonio Sabater
Antonio Sabater
Antonio Sabater
Antonio Sabater

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTONIO SABATER (1928): ´´Islas Mal Grat´´, signerad sabater, olja på duk, 50x59 cm

371227

2016-03-25