Leopold Falkowski

Leopold Falkowski
Leopold Falkowski
Leopold Falkowski
Leopold Falkowski

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEOPOLD FALKOWSKI (samtida): Ur tolkiens sagor, (Sagan om ringen), signerad och daterade Leo Falkowski 1973, gouache, ca 45x36 cm

371244

2016-03-25