James B Dalziel oljemålning

James B Dalziel oljemålning
James B Dalziel oljemålning
James B Dalziel oljemålning
James B Dalziel oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES B DALZIEL (1851-1908), tillskriven, landskap med sjö, otydligt signerad och daterad 1901, olja på papp, ca 30x46 cm

371255

2016-03-25