Folke Johansson

Folke Johansson
Folke Johansson
Folke Johansson
Folke Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE JOHANSSON (1912-1980): ´´Agitatarn´´, signerad Folke Johansson, akvarell, 28x23 cm

371256

2016-03-25