Stig Lindberg Berså
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, servis, 15 dlr, "Berså", Gustavsberg, formgiven 1960, tryckt dekor i grönt av stiliserade blad, bestående av: 4 mattallrikar, 4 assietter, bordstallrik, 5 djupa tallrikar, 2 skålar
Slitage, repor
371265
2016-03-25