Stig Lindberg Berså

Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså
Stig Lindberg Berså

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, servis, 15 dlr, "Berså", Gustavsberg, formgiven 1960, tryckt dekor i grönt av stiliserade blad, bestående av: 4 mattallrikar, 4 assietter, bordstallrik, 5 djupa tallrikar, 2 skålar

Slitage, repor

371265

2016-03-25