Sve X:et Erixon färglitografi

Sve X:et Erixon färglitografi
Sve X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Hamnmotiv, signerad och daterad Sven Erixon, 36/260, färglitografi, ca 27 x 34,5 cm

371269

2016-03-25