Arman 4 mappar med totalt 20 färglitografier

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (1928-2005), Doctor´s Special, 4 portföljer med vardera fem färglitografier, 1977, totalt 20 blad, signerade och numrerade i 250ex. Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve, 56x43 cm

371273

2016-04-01