Arman 4 mappar med totalt 20 färglitografier
Klubbat för:
6 200 SEK
6 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (1928-2005), Artistery Dentistery, 4 portföljer med vardera fem färglitografier, 1977, totalt 20 blad, signerade och numrerade i 250ex. Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve, 56x43 cm
371274
2016-04-01