Hans Bellmer

Hans Bellmer
Hans Bellmer
Hans Bellmer
Hans Bellmer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS BELLMER (1902-1975): Komposition, signerad, numrerade 51/100, färgetsning, ca 25x15 cm

Något bucklig

371283

2016-03-25