Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): "Flickor plockar blommor", signerad M. Lorenzon, olja på duk, ca 50 x 80 cm

371292

2016-03-25