Fåtöljer 1920-tal
2016-03-26
371302
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1920-tal, bemålat trä, skinnklädsel, knapphäftad rygg, höjd 76, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, senare bemålning, senare klädsel