pELLE hAVNE OLJEMÅLNING

pELLE hAVNE OLJEMÅLNING
pELLE hAVNE OLJEMÅLNING
pELLE hAVNE OLJEMÅLNING
pELLE hAVNE OLJEMÅLNING
pELLE hAVNE OLJEMÅLNING
pELLE hAVNE OLJEMÅLNING

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELLE HAVNE (1893-1935), Renar på fjället, signerad: och daterad P Havne, olja på duk, ca 54x80 cm

371307

2016-03-25