Stig Lindberg fajansskål

Stig Lindberg fajansskål
Stig Lindberg fajansskål
Stig Lindberg fajansskål
Stig Lindberg fajansskål
Stig Lindberg fajansskål
Stig Lindberg fajansskål
Stig Lindberg fajansskål
Stig Lindberg fajansskål

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, skål, fajans,1900-talets mitt, lövformad, handmålad, Gustavsberg Studio, signerad med studiohanden i blått, höjd 14, diameter ca 25 cm

371320

2016-03-26