Helen Stuart Weir Blomsterstilleben

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELEN STUART WEIR (1915-1969): Blomsterstilleben, signerad H Stuart Weir, olja på pannå, 75x60 cm

371370

2016-03-25