Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDRÉ LHOTE (Frankrike, 1885-1962), Segelbåtar i Nordafrika, signerad och numrerad André Lhote 180/200, färglitografi, 27x44 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
371376
2016-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här