André Lhote färglitografi

André Lhote färglitografi
André Lhote färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDRÉ LHOTE (Frankrike, 1885-1962), Segelbåtar i Nordafrika, signerad och numrerad André Lhote 180/200, färglitografi, 27x44 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

371376

2016-03-30