Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): "Nattljus", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 34 x 26,5 cm

371389

2016-03-26