Gösta Lindqvist oljemålning,

Gösta Lindqvist oljemålning,
Gösta Lindqvist oljemålning,
Gösta Lindqvist oljemålning,
Gösta Lindqvist oljemålning,
Gösta Lindqvist oljemålning,
Gösta Lindqvist oljemålning,

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA LINDQVIST (född 1928), Silleben med fiol, monogramsignerad GL, olja på duk uppfodrad på duk, ca 68x75.

371406

2016-03-25